piątek, 14 czerwca 2013

Matka Durska zabija

Z zimną krwią. Gołymi rękami. Okrutnie. Zwłoki upycha w zlewie.
Matka Durska zabija w sobie perfekcjonistkę oraz wielbicielkę domowego ładu, zabija tę idiotkę, która myślała, że jak kupi Godzillom dużo pudełeczek na klocki, to te klocki będą posegregowane. Na śmierć zabija matka te wariatki. Zwłoki znajdują się pod warstwą kurzu, stertą prasowania i naczyniami, które jakoś uniknęły zmywarki. I w tych pudłach na zabawki matka upycha trupy. Kolanem.


A poza tym miewam się dobrze. Godzilla się rozchorował, bo mam dużo pracy. Mogłam mieć mniej pracy, bym miała zdrowe dziecko. Się głupiej zachciało. Zabić ją też.

8 komentarzy:

 1. Matka, ja się zaczynam o Ciebie, ten tego, martwić. Nie wiem, co do głowy Ci strzeliło, żeby mieć takie odjechane potrzeby - nieżyciowe potrzeby! Praca do drugiej w nocy (a może to dzień już) to przecież szacowny standardzik, pudełeczka na klocki to chyba jak sama sobie poukładasz, a naczynia przecież kiedyś się skończą i wtedy wreszcie będzie można jeść na gazecie. Połączona w bólu (znów czytając o sobie) - mm

  OdpowiedzUsuń
 2. praca to u matki jakoś ostatnio non stop. w ogóle sie komp nie wyłącza.. ale tu zegarek popsuty - w sensie na blogu, ja tam się nie znam na nim i nie umiem ustawić.. W pudeleczkach se układałam, zebyć wiedziała - raz na tydzień, ale tę ja, która to robiła zabiłam jako pierwszą.

  OdpowiedzUsuń
 3. :) weź przyjdź i zabij mnie też pliissssss

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ok. gdzie i kiedy - ale to zlecenie jak dla płatnego mordercy, ok?;))

   Usuń
 4. Mnie niestety tyż, a godzinę ustawiasz w ustawieniach (pisałam, że już dzień, bo jasno się tej porze robi, wiem, bo tak pracuję :P) Zaraz Ci podrzucę ścieżkę ustawień, bo pewnie na ustawieniach pacyficznych jedziesz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak na blogu zegarek naprawić: Ustawienia -> Język i formatowanie -> Strefa czasowa -> GMT+01.00 czas środkowoeuropejski Praga i teraz już witaj w tej samej strefie czasowej ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. o dzięki!! nie mam pojęcia na czym jade, bo jakby ten blogger nadal jest przeze mnie technicznie nieogarniety :)) no jakos tak mam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko majonez. Przeze mnie też. Na razie umiem zmienić godzinę i tapetę ;-)

   Usuń